چگونه یک قرارداد طراحی سایت وردپرس ببندیم که ضرر نکنیم ؟

بستن قرارداد طراحی سایت وردپرس ، یکی از مهم ترین مراحل در انجام امور فریلنسری می باشد.بسیاری از نیروهای جوان و تازه کار بدلایل چون شوق کاری ، جمع کردن نمونه کار برای برند شخصی یا شرکتی خود ، سه اشتباه بزرگ در کار خود انجام می دهند :

 1. قرار داد طراحی وب سایت وردپرس را نمی بندند ، چون میترسند که کارفرما فرار کند.اما من به عنوان فریلنسر که سال هاست در حوزه توسعه وردپرس فعالیت کردم به شما قول می دهم که اگر در وردپرس حرفه ای باشید هیچ وقت بیکار نخواهید بود هیچ وقت.به هیچ وجه برای کسی که تن به امضاء قرار داد نمی دهد ، کار نکنید این فرد بی اعتماد نسبت به شماست.
 2. به هر قیمت ، حتی پایین ترین قیمت تن به کار می دهند. چرا ؟ چون دوست دارن پول در بیاورن. اما با یک حساب دو دو تا چهار تا متوجه می شوید که تنها سرمایه ی شما که زمان هست بی خود و بی جهت برای پروژه هایی با قیمت بسیار پایین حرام می شود.
 3. اصلا جزئیات کار را دقت نمی کنند و زمان انجام کار را زود تر از موعد بیان می کنند. چرا ؟ چون دوست دارن کارهای بیشتری بگیرن و پول بیشتری در بیاورند.من اگر تمام درآمدهایی که در زمینه وب بدست آوردم را بخواهم تقسیم کنم ، بیش از 60 درصد آن مربوط به پشتیبانی پروژه هایی بوده که موفق شده اند.

وب سایت سنگ بنایی است که اگر آن را برای مشتری به خوبی طراحی کنید می تواند تا آخر عمر برایتان درآمد زا باشد.مثل بساز و بفروش مهندسین عمران به طراحی سایت نگاه نکنید که فقط پول بگیریم و بریم پروژه بعدی.

 

ارتقا مهارت برنامه نویس در مدیریت زمان

قبل از نوشتن کامل قرار داد یک قلم و کاغذ بگیرید و با کارفرما جلسه ای بگذارید.
ابتدا با قابلیت های وردپرس آن را آشنا سازید تا او بتواند با دید بهتری برایتان توضیح دهد.اصولا کارفرماهایی که زیاد از وب و مارکتینگ سررشته ندارند . بسیار عمومی برایتان توضیح می دهند برای این گونه افراد یک کاغذ در اختیارشان بگذارید و به آنان بگویید ، ترسیمی که خودش از کار دارد را برایتان بکشد به این کار اصولا طراحی WireFrame اولیه سایت گفته می شود.

طرح اولیه سایت

متاسفانه یا خوشبختانه واژه های زیادی در حرفه برنامه نویسی انگلیسی است.هیچ وقت فکر نکنید اگر همش در جملاتتان کلمات انگلیسی تخصصی بکار ببرید ، کارفرما فکر می کند که شما خیلی حرفه ای هستید، اما دقیقا برعکس اون از شما فراری می شود.
خودتان را تصور کنید اگر یک ستاره شناس در یک سخنرانی برایتان در هر جمله چهار کلمه انگلیسی بگوید خودتان در کم تر از دو دقیقه کلافه می شوید.
پس این فن بازاریابی را فراموش نکنید.

آموزش تولید محتوای آموزشی کتاب مدرس مرجع حتما بخوانید : روش تولید محتوای آموزشی استاندارد از نگاه کتاب مدرس مرجع ژان بقوسیان

یک قرار داد طراحی وب سایت وردپرس می بایست شامل موارد زیر باشد :

آدرس طرفین برنامه نویس و کارفرما

همواره در تمامی قرارداد ها ابتدا اشخاص حقیقی یا حقوقی می بایست مشخص شده  و اطلاعات تماس آن ها بصورت کامل نگاشته شود.برای اشخاص حقیقی نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره همراه و آدرس پستی و برای اشخاص حقوقی یا شرکت ها میتوان نام شرکت ، نام صاحب شرکت ، شماره تلفن شرکت ، آدرس شرکت ، شماره ثبت شرکت و موارد دیگر باشد.
همیشه در پایان قرار داد به عنوان پیوست ، مدارک کارت ملی هر دو طرفین را یک اسکن وجود داشته باشد تا در صورت دعاوی براحتی اشخاص قابل ردیابی باشند.

ماده یک شامل موضوع قرار داد طراحی سایت وردپرس

در این ماده شما تمامی خدماتی که بابت آن از کارفرما وجه دریافت می کنید را باید لیست کنید مثلا :

 1. خرید هاست 500 مگابایت
 2. خرید دامنه realwp.net
 3. طراحی گرافیک UI مطابق با نظر کارفرما که پیوست قرار داد ذکر شده.
 4. برنامه نویسی قالب وب سایت بر بستر وردپرس
 5. سئو و بهینه سازی اولیه ب سایت در موتورهای جستجو
 6. آموزش مدیر سایت در جهت کار با وب سایت و …

دقیقا مانند بالا موارد را کاملا لیست می کنید.دقت کنید که من برای برنامه نویسی و Ui در قرار داد به پیوست اشاره کردم.چرا ؟
کاملا مشخص است چون ما بابت همین موارد قرار هست دستمزد دریافت کنیم و اگر کارفرما بگوید چرا فلان چیست نیست ، نتواند بهانه ای داشته باشد و ما می گوییم در پیوست قرار داد نبود و اگر می خواهید این مبلغ را واریز کنید تا فلان امکان هم برنامه نویسی شود.

ماده دو شامل مبلغ قرارداد طراحی سایت وردپرس

بعد از نوشتن خدماتی که می بایست در قرارداد طراحی سایت وردپرس انجام شود .حال می بایست مبلغ هر کدام از موارد بالا به دقت بیان شود مثلا در همین مثال ذکر می کنیم :

 1. برای بند اول که همان مبلغ هاست هست ، ماهیانه 500.000 ریال
 2. برای بند دوم سالیانه 2.000.000 ریال
 3. برای بند سوم مبله 20.000.000 ریال بصورت یکبار پرداخت

به همین صورت لیست می کنید.دقت کنیدما همیشه قرار داد های طراحی وب سایت را ابتدا به صورت یکساله می بندیم که طبق عادت برخی یکسال اول را پشتیبانی رایگان می دهند البته زرنگی از خودشان هست چرا ؟ چون خوده طراحی اگر سه ماه طول بکشد این سه ماه هم جزء یکسال پشتیبانی هست 🙂

ماده سه مدت زمان انجام کار قرارداد طراحی سایت وردپرس

در این بخش ذکر می کنید که کار طراحی وب سایت چند روز کاری به طول می انجامد.مثلا 15 روز کاری.
اگر مبلغی را به صورت پیش می گیرد که توصیه می کنم حتما این کار را کنید در این بند ذکر کنید که تاریخ شروع کار از روزی است که اولین پرداختی کارفرما واریز می شود.همچنین میتوانید اعلام کنید اگر بیش از فلان روز پرداختی کارفرما به عقب افتاد شما  قرار داد طراحی سایت وردپرس را فسخ می کنید.

تعهدات فریلنسر و کارفرما

یکی دیگر از مهم ترین بند های قرار داد طراحی وب سایت تعهدات طرفین در موضوع قرارداد هست.مثلا برای کارفرما می بایست شرایطی را تعیین کنیم :
هر وب سایت در ابتدا نیاز به یک سری محتوا مثل لوگو برند ، شماره تماس شرکت و … موارد هست که می بایست طراح وب سایت آن را داشته باشد. شما در این بند می بایست کارفرما را متعهد کنید که سریع تر این موارد را برای شما آماده کند.
اگر با یک شرکت در حال بستن قرار داد هستید همیشه در این بند بگویید که شرکت موظف است یک فرد + شماره همراه آن را به شما معرفی کند تا بتوانید هر وقت که خواسته اید با آن در ارتبط باشید ن اینکه هی زنگ بزنید و بگویند ساعت کاری تمام شده برین فردا.
کار برنامه نویسی و فریلنسری زمان نمیشناسد.

شرایط خاص و فسخ قرار داد

هیچ گاه حادثه های طبیعی را نمیتوان در زندگی نادیده گرفت.فرض کنید قرارداد طراحی سایت وردپرس را بستید و دو روز از شروع کار گذشت و مشکل جدی برایتان پیش آمد مثلا زلزله آمد یا نزدیک ترین اقوامتان فوت کرد.در این ماده می بایست خود را از این شرایط معاف کنید و بگوییدکه نبایست خسارت دهید.
البته این شرط برای هر دو شخص برنامه نویس و کارفرما می بایست صدق کند ن فقط ما.

شرایط بستن قرارداد پشتیبانی سایت

امضای قرار داد

در پایان نیز امضا و مهر شرکت دو طرفین به همراه تاریخ قرار داد ذکر می شود.
باز هم متذکر می شوم حتما کپی مدارک به همراه لیست کامل جزئیات کار به صورت مکتوب در پیوست قرار داد قرار دهید.

دانلود نمونه قرارداد طراحی و پشتیبانی وب سایت وردپرس

یک نمونه خام از فرم قرارداد طراحی سایت وردپرس که برای کارهای خود استفاده می کنم را برایتان قرار می دهم می توانید. با ویرایش مطابق با کار خود ، از آن استفاده کنید.

دانلود نمونه قرارداد طراحی سایت وردپرس

 

اگر سوالی در این زمینه داشتید می توانید در نظرات بیان کنید تا شما را راهنمایی کنم.

مطلب رو به اشتراک بگذارید
۱۲دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • avatar

  احسان

  جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ۱:۲۰ ق٫ظ

  سلام
  ممنون بابت این نکات و قرار دادن قرارداد برای دانلود.
  متاسفانه بیشتر طراحان قرارداد نمیبندن و قیمت رو خیلی پایین میگیرن در واقع بازار کار طراحی وب رو خراب میکنن
  کاش شرایطی فراهم میشد که تمام طراحان مجوز دار شوند و باهم اتحاد شغلی داشته باشند.
  تشکر ویژه از شما

 • avatar

  فرهاد

  یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۹:۱۵ ب٫ظ

  سلام مهرشاد جان دیگه چرا نمینویسی؟

 • avatar

  متین

  شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱:۰۰ ب٫ظ

  سلام
  ما به صورت دورکاری فعالیت میکنیم، چجوری قرارداد ببندیم ؟
  مثلا چجوری امضا کنیم ؟ امضای دیجیتال هم که خیلی دنگ و فنگ داره و کارفرما فراری میشه
  کاشکی در مورد قراردادهای آنلاین هم حرفی میزدید

  • مهرشاد درزی

   مهرشاد درزی

   یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ق٫ظ

   دوست عزیز در بالا هم ذکر کردم شما حتما می بایست مشخصات و یک کپی یا عکس از کارت ملی شخص داشته باشید که اگر به مرحله دعاوی رسید دادگاه بتونه شخص رو استعلام کنه و پیدا کنه.
   من پیشنهاد میکنم برای خودتون سقف مشخص کنید مثلا بگید پروژه های زیر n تومن مشتری باید کل پولش رو اول بده و من انجام بدم و نیازی هم به قرار داد نیست اما برای پروژه های بزرگ و یا شرکتی حتما اگر دور هم هستید یک بار دو نسخه از قرار داد رو پست کنید برای شخص و اون فرد هم امضا کنه و براتون پست کنه امضای دیجیتال یا کپی قرار داد یا عکس با موبایل اینا تو مرحله ی شکایت براتون کار ساز نیست. کافیه یکبار برید دادگاه های ایران تا متوجه بشید که چه اوضاعی هست.

 • avatar

  مهدی اسدی

  چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۵:۱۹ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من شخص حقیق هستم و قرار داد طراحی سایت در دفتر خودم میبندم میخواستم بدونم ایا اجازه دارم از متشری خودم در قرار داد کد ملی بگیرم؟
  و سوال دووم اینکه ایا اجازه دارم در قرار داد حقوقی در شرکت دیگه که دارم کد ملی بگیرم؟
  سوال اخر اینکه در قرار داد های حقوقی و حقیق چه اطلاعاتی اجازه دارم کلا از مشتری بگیرم که مشکل ساز برام نشه؟
  متشکر میشم پاسخ بدید

  • مهرشاد درزی

   مهرشاد درزی

   یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۳:۰۶ ب٫ظ

   سوال اول : بله این حق شماست و یک قرار داد در درجه ی اول زمانی اجراییت پیدا میکنه که مشخصات هر دو فرد یا شرکت به طور کامل به همراه مستندات مثل کپی کارت ملی ثبت شده باشد.
   سوال دوم : شرکت های حقوقی کد ملی ندارند می بایت کد ثبت شرکت رو درج کنید. اما اگر طرف مقابل شخصیت حقیقی است بله کد ملی باید درج بشه.
   سوال سوم : اطلاعات تماس به صورت کامل + هر آنچه که موضوع این قرار داد هست و بابت اون قراره پول دریافت کنید. بزرگترین مشکل در قرار داد های برنامه نویسی اینه که کلی نوشته میشه و بعد از ی مدت طرف میگه اینجا رو قرمز کن اونجا رو آبی کن و این بازی شاید ماه ها طول بکشه .پس بهتره در درجه ی اول تمامی خواسته های شخص به طور دقیق درج بشن. حتما تاکید بشه که کار مرحله ای انجام میشه هر مرحله هم چند روز مهلت تست دارید و بعد از تایید دو باره به عقب برنمیگردیم مگر اینکه دوباره هزینه بدید برای ادیت.

 • avatar

  عباس

  چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب٫ظ

  سلام . ما که میخوایم بصورت فریلنسری پروژه انجام بدیم نیاز به قرار داد هست یا نه ؟ و اینکه اگه میشه قیمت های طراحی سایت و پشتیبانی رو هم بگید و اینکه سئو و پشتیبانی الزامی هستش یا دلبخواه طراح سایت هست؟ چون ما تازه کار هستیم خیلی از این موارد رو نمیدونیم اگه میشه توضیح بدین

  • مهرشاد درزی

   مهرشاد درزی

   شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ ۹:۳۸ ق٫ظ

   سلام در هر حالتی و هم پروژه ای با مشتری قرار داد ببندید.قیمت های طراحی بر میگیرده به عوامل بسیار زیادی مثل کیفیت کار ، کمیت کار ، میزان تجربه شما ، میزان مطرح بودن برند شما و ...
   اگر تازه کار هستید از چند تا همکاران قیمت ها رو در بیارید تا قیمت اصولی کار رو بدونید. بهترین حالت ارائه فاکتور به مشتری بر اساس ساعت بر کار هست. یعنی اگر پروزه ای 100 ساعت زمان میبرد میتوان یک هزینه ساعتی برای خود در نظر بگیرید و در 100 ضرب کنید به همراه ریز جزئیات برای مشتری فاکتور کنید.

 • کاربر جدید

  کاربر جدید

  چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۶:۲۲ ب٫ظ

  سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی و مطالب خوبتون
  بنده به یه مشکل برخوردم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید .
  مشتری ازم میخاد ک براش فروشگاه اینترنتی طراحی کنم اما هزینه ای نمیخاد پرداخت کنه .یعنی میگه من محصولات و انبار رو میدم ، تو سایت طراحی کن ، پشتیبانی کامل کن ، مدیر عامل سایت باش و تمام کارهایی که نیاز هست رو انجام بده از جمله سئو ، بازاریابی اینترنتی ،فروش ، کانال تلگرام و اینستاگرام و پشتیبانی سایت ...کامل ، حتی اگه لازم میدونی کسی رو استخدام کنی بکن کمکت کنه . چون خودش تخصصی نداره تو این حوزه ، فقط فروشگاه فیزیکی داره و میخاد فروشگاه اینترنتی هم داشته باشه . اما برای هزینه میگه که از مبلغ کل فروش ماهانه سایتی که راه انداختی 1 درصد سهم تو .(فروش ماهانه فروشگاه فیزیکی خودشون حدودا500 ملیون تومنه ،که فقط به تهران میفروشن نه شهرای دگ )من نمیدونم چطور باید قرارداد ببندم که ضرر نکنم ، اصلا ببندم یانبندم همچین قراردادی رو ؟؟
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • مهرشاد درزی

   مهرشاد درزی

   پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۰ ق٫ظ

   سلام و عرض ادب
   شما ابتدا یک تحقیق میدانی از فروش ماهانه این فرد انجام بدهید که بتوانید حداقل مبلغ یک درصد رو برآورد کنید . اگر برای شما به صرفه است قرار داد ببندید در غیر این صورت خیر. فقط به دو نکته توجه کنید برای فروش های صرفا اینترنتی برای خودتان کمیسیون در نظر بگیرید چون وب سایت ها و استارتاپ بعد از یک یا دو سال رشد میکنند و به طبع همین رشد می بایست درآمد شما بیش تر باشد و مورد بعدی اینکه برای شرایط قهری حتما ذکر کنید که در صورت ضرر کامل ، زیان باید بین طرفین تقسیم شود و شما نباید تقبل هزینه کامل را بکنید.

 • avatar

  الاله

  یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۸:۲۷ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر بسیار مطلبتون مفید بود ممنون همچنین فایل نمونه قرارداد بسیار عالی بود

 • avatar

  وردپرس

  جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ۴:۵۴ ق٫ظ

  بسیار عالی و کارآمد بود

آکادمی وردپرس واقعی

دوره جامع مدیریت حرفه ای استارتاپ های وردپرس با خط فرمان و ابزار پکیج منیجر

در دوره جامع WP-CLI یاد خواهید گرفت، به شکل کاملا حرفه ای و با سرعت بیش تر یک یا چند وب سایت وردپرسی خود را مدیریت کنید.عملیات تکراری در مدیریت وردپرس را برای کاهش هدر رفت زمان خود سیستم سازی کنید. وردپرس شما در حین کار با خط فرمان فشار کم تری به سرور ایجاد می کند و این رویکرد می تواند وب سایت شما را بدون نقص و با سرعت عالی ارائه دهد
 • محتوای آموزشی: ۴۶ جلسه آموزشی شامل ۱۶ ساعت ویدیو آموزشی به همراه تمرینات و فایل PDF خلاصه محتوا
 • پروژه عملی دوره: نصب و مدیریت کامل بخش های یک استارتاپ وردپرس در هاست
 • کلاس رفع اشکال: کلاس آنلاین ۳۰ دقیقه ای در پایان دوره به صورت کاملا خصوصی با استاد درزی برای تثبیت محتوا و رفع اشکالات دانشجو
۳,۶۹۷,۰۰۰ تومان
سرویس ها و خدمات وردپرس

استعلام سامانه اعتبار سنجی اشخاص حقیقی و حقوقی با کد ملی و شماره همراه در پنل ووکامرس

قابلیت استعلام در سامانه اعتبار سنجی اشخاص حقیقی و حقوقی برای پرداخت های اعتباری در پنل فروشگاه ووکامرس بر اساس کد ملی و شماره همراه مشتریان وردپرس
۴,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم به افزونه ووکامرس به همراه پکیج وب سرویس دو طرفه

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات و فاکتور های نرم افزار حسابداری سپیدار از شرکت همکاران سیستم با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۹,۷۳۰,۰۰۰ ۱۳,۴۷۰,۰۰۰ تومان

اتصال یک یا چند پنل فروشندگان دیجی کالا به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال و هماهنگی بخش محصولات ، و سفارشات پنل فروشندگان دیجی کالا با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول و مدیریت لیست سفارشات دیجی کالا در مدیریت وردپرس
۱,۲۵۰,۰۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری مهر باستان به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات و فاکتور های نرم افزار جسابداری مهر باستان با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ۸,۵۶۷,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری هلو به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس به همراه پکیج وب سرویس دو طرفه

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات ، مشتریان و فاکتور های نرم افزار حسابداری هلو با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۸۴۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری ترنج رهیافت به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات و فاکتور های نرم افزار حسابداری ترنج رهیافت با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸,۵۹۷,۰۰۰ تومان

اتصال استاندارد رسانه های وردپرس ، فایل های ووکامرس ، EDD و گرویتی فرم به هاست دانلود

افزایش هشتاد درصدی سرعت وب سایت های وردپرس با اتصال تصاویر ، ویدیو ، صوت و فایل های فروشگاه ووکامرس ، Easy Digital Downloads و گرویتی فرم به هاست دانلود با قابلیت تغییر لینک اتوماتیک رسانه ها در محتوا و محافظ از سرقت فایل فروشی
۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری باران به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات ، مشتریان و فاکتور های نرم افزار حسابداری باران با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸,۴۳۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات ، مشتریان و فاکتور های نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۸,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۴۷۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری کیان نور رایانه به فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات و فاکتور های نرم افزار حسابداری کیان نور رایانه با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۸۴۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری راهکاران همکاران سیستم به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات ، مشتریان و فاکتور های نرم افزار حسابداری راهکاران از شرکت همکاران سیستم با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴,۶۳۰,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری ابری رادیکال به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات و فاکتور های نرم افزار حسابداری ابری رادیکال با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۸۰۰,۰۰۰ ۴۹۷,۰۰۰ تومان

اتصال نرم افزار حسابداری گیو به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اتصال دو طرفه بخش انبارداری یا محصولات و فاکتور های نرم افزار جامع حسابداری گیو با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ، همراه با قابلیت بروزرسانی هماهنگ موجودی ها و قیمت های محصول ، ایجاد فاکتور های اتوماتیک به نام مشتریان وردپرس در نرم افزار حسابداری
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان