مراحل ثبت سفارش های برنامه نویسی و مشاوره استارتاپ ها در زمینه وردپرس طی مراحل زیر انجام می گردد :

  1. ابتدا فرم ثبت سفارش را به همراه جزئیات کامل از پروژه و اطلاعات تماس خود تکمیل نمایید.
  2. بعد از بررسی های اولیه با شما از طریق شماره همراه یا واتساپ تماس گرفته می شود.
  3. تمامی جزئیات پروژه وردپرس با شما هماهنگ و مسیر اصلی انجام کار کاملا مشخص می شود و در نهایت زمان و هزینه انجام پروژه به شما اعلام خواهد شد.
  4. برای پروژه هایی با اندازه کوچک (مبلغ زیر 10 میلیون) ، تمامی مبلغ در ابتدا دریافت شده و برای پروژه های بزرگ تر (استارتاپی) قرار داد اجرای پروژه بصورت الکترونیک ارسال می شود.فرآیند کار بعد از امضا قرار داد شروع و طی زمان های تعیین شده گزارش کار برای کارفرما عزیز ارسال می شود.
  5. پشتیبانی پروژه های کوچک 3 ماه و برای پروژه های بزرگ طبق بند پشتیبانی قرار داد بصورت کامل انجام خواهد شد.ضمانت های اجرای کار تیم وردپرس واقعی رفع تمامی مشکلاتی است که در اجرای عملیات برنامه نویسی شده برای شما رخ داده است.

تیم وردپرس واقعی تنها پروژه هایی که در موضوع مرتبط با وردپرس می باشد. انجام می دهد که لیست آن ها را در فرم ایجاد سفارش بخش موضوعات مشاهده می کنید ، از سفارش مواردی مانند ویرایش یا ادیت قالب های وردپرس یا رفع مشکلات افزونه ها یا استفاده از تکنولوژی های غیر مرتبط لطفا خوددداری کنید.

برای مشاوره رایگان و سریع می توانید با شماره 09358510091 (واتساپ) تماس حاصل کنید یا در صفحه تماس با ما , وردپرس واقعی با ما در میان بگذارید.

Captcha